PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 092
oceny
5,9 10 1 304092
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

Ja nie wiem czy to twórcy obecnych polskich filmów są tak żałośni, czy po prostu liczą na zysk i robią takie filmy specjalnie, wiedząc, że odbiorcy w naszym kraju są na tak niskim poziomie, więc podobnie jak na "Gulczas, a jak myślisz?" pójdą tłumnie do kina na to gówno... w każdym razie polska kinematografia sięgnęła już dna. Gorzej już być chyba nie może.

ocenił(a) film na 9
kristof77

osobiście bardzo mi się podobał... ;)
może nie jest to wybitnie ambitne kino, ale bardzo przyjemnie się ogląda i zdecydowanie nie nudzi. Bardzo miło można spędzić czas oglądając ten film, a czyż nie rozrywka jest celem do którego dąży kino? Nie każdy film musi traktować o tym jacy to jesteśmy niesamowici, o ile lepsi od innych narodów, wg. mnie w filmie było całkiem sporo realizmu (mam na myśli zachowania bohaterek), może dosyć skoncentrowane, ale jednak... "CUDOWNA, to jest woda z Lichenia"

Alex303

Bo wy faceci to byście chcieli, żeby jedynymi produkcjami były takie filmy w których to kobiety są poniżane!! Taki wasz szowinizm!!! Jak zobaczą film w którym baba ma gadane, gardzi facetem, albo zalicza kolesi to zaraz musi to być badziew! Pewnie, przecież kobieta jest malutka i nie ma znaczenia, no nie?? A co wy myślicie, że w życiu tak nie ma?? Po prostu przeraża was to i dlatego tak piszecie... Boicie się obnażenia swoich słabości...

kasiaaa7891

ja jesem kobietą i wcale nie umierałam ze śmiechu na tym filmie. nie mówie, że był zły ale żeby sie podniecać to tez nie. Początek i tak do połowy był nudny od połowy się rozkręcilo i nawet pare razy sie "usmiechnelam". ale słysząc ryczącą sale - szczególnie facetów myślałam sobie, że jednak mam inne poczucie humoru niż więksość społeczeństwa. dużo dialogów było naciąganych i przedobrzonych...żeby na siłe były śmieszne...było pare ciekawych tekstów ale bez hura optymizmu. Podsumowując można iść do kina ale ja osobiście nie zalałam się łzami ze śmiechu.

ocenił(a) film na 1
ixa86

Jezu, ludzie, tyle żeście tu napisali, że nie mam siły na wszystkie posty odpowiadać, ale cieszy mnie to, że takie zainteresowanie wniósł mój komentarz. "Lejdis" widziałem dla waszej informacji już 8 stycznia, a nawet dokładnie 2 dni wcześniej. Nie będę wam tłumaczył skąd, ale wiele polskich filmów mam okazje zobaczyć wcześniej, bo trochę w tym siedze. Natomiast śmieszy mnie podniecanie się tu wielu osób, które widzę są najmądrzejsze i wiedzą lepiej ode mnie co widziałem, a co nie widziałem w życiu! :-) Co do "Pokoju syna" to mnie zaskoczyliście, bo nie wiem jakim cudem mam go w ulubionych. Przypadkowo musiało mi się dodać. Oglądałem ten film, jak i parę innych produkcji Nanni Moriettiego i stwierdzam, że koleś robi bardzo słabe filmy. Nachalnie próbuje z siebie zrobić europejskiego Woody Allena, co mu wychodzi żenująco. Usunąłem już "Pokój syna" z moich ulubionych filmów. Jak znajdę chwilkę czasu to dodam tam różne produkcje, które uważam za dobre. A co do "Lejdis"... ilość pozytywnych komentarzy do tego filmu wskazuje tylko na "otępienie" naszego społeczeństwa. Taki prostacki humor może śmieszyć ludzi o wyjątkowo "wsiowym" poczuciu humoru. Bareja się w grobie przekręca. Kiedyś filmweb miał dużo wyższy poziom, jeżeli chodzi o ludzi się tu wpisujących, niestety widzę, że pokolenie Bravo i Cosmo dorwało się także do tej stronki... smutne. Zaraz się rzuci na mnie stado rozhisteryzowanych panienek rodem z www.fotka.pl, ale cóż... mam to głęboko w dupie! :-) Pozdrawiam wszystkich!

ocenił(a) film na 1
Alex303

A jeszcze a propos polskich filmów... ja nigdzie nie napisałem, że wszystkie są gówniane. Chodzi mi całokształt obecnej polskiej kinematografii, gdzie w box office'ach przodują takie arcydzieła dla skretyniałych nastolatek jak "Dlaczego nie", czy "Tylko mnie kochaj". Ostatnio np. obejrzałem sobie "Rezerwat" i muszę przyznać, że film jest bardzo dobry. Podobnie jak takie produkcje ostatnich lat jak "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Dzień Świra" czy tez "Plac Zbawiciela". Ale to są tylko wyjątki potwierdzające regułe. Rocznie w kinach są może 3 dobre polskie filmy, a to wynik żenujący...

Alex303

wrzucasz do jednego worka "Gulczasa", "Dlaczego nie" itp. Oddziel Saramonowicza, który robi naprawdę dobre komedie (jak np. Ciało) od tego kiczu.
I człowieku, trochę dystansu do siebie i do...kina! Zawsze warto się pośmiać, a te dowcipy wcale nie były na jakiś ogromnie niskim poziomie

Osobiście uważam, że buzia sama się uśmiecha, gdy widzi się na ekranie Szyca ;)

ocenił(a) film na 10
Alex303

Acha i jeszcze coś gwoli wyjaśnienia - bo normalnie już mnie niesie i rzuca jak coraz bardziej wczytuje się w post. Co do zakwalifikowania ludzi wypisujących do pokolenia Bravo i Cosmo przez Alexa. No bardzo śmieszne - wcale nie czuję się osobą o wsiowym poczuciu humoru. A tak wogóle to co to wogóle jest to wsiowe poczucie humoru. Może autor miał na myśli, że w filmie pojawiło się parę wulgaryzmów i tekstów pochodzących ze słownika podwórkowego podrywacza. Akurat to uznaję za plus filmu - nie sam fakt naszpikowania filmu takimi tekstami - natomiast sposób podania, pewnego rodzaju pastiż, prześmiewanie się ze stylów bycia. Także życzę autorowi postu trafiania jedynie na niebanalne produkcje, traktujące tylko i wyłacznie o podale ludzkiego życia i otaczającej beznadziejności (bo jak zauważyłem tylko takie filmy widocznie zasługują na miano "wybitne"), aby nie musiał się męczyc. A ja z ochotą przejdę się na film wybitny w swojej klasie.
A Bareja to napewno byłby dumny, że coś drgnęło we właściwym kierunku.

ocenił(a) film na 1
nowy171981

Bareja byłby dumny z "Lejdis"... Boże kochany ratuj! Jeszcze jakieś mądrości masz do przekazania?
A co do przeklinania w filmie... w "Rezerwacie" przeklinali nawet więcej, a film uważam za bardzo dobry. Tylko, że przeklinać też trzeba umieć, a nie robić to w tak sztuczny i wymuszony sposób jak nasze "aktoreczki", z mdłą Różczką na czele, bo wtedy się to robi żałosne...

ocenił(a) film na 7
kasiaaa7891

Uwaga!!! To Kazia Szczuka pod przykrywka!

ocenił(a) film na 10
Roark

Cholera. Wydało się. ALE Z CIEBIE DEDEKTYW !!! :) CBŚ się chowa.

ocenił(a) film na 10
kasiaaa7891

tu też prosze nie generalizować :) bo ja sie do "tych facetów" o których byłas miła wspomnieć.. nie zaliczam ;] ja oceniam film ponadpłciowo.. był dobry to mi sie podoba bez wzgledu na to o czym był ;) wcale nie uważam sie za szowiniste.. testosteron mnie śmieszył tymbardziej nie moge sie doczekac na lejdis.. juz widze że była burza krytyki od hoho "jaki to syf bedzie nie idźcie bo kryzie w oczy..." a tu coraz to nowe osoby piszą ze sie usmiały że super.. chyba o to chodzi! :) chetnie zobacze co wy tam w meżczyznach obnażacie :P.. a że mam dystans napewno sie usmieje i to zdrowo ;) nie boje sie o swoją dume :D.. tak wiec jeszcze raz prosze.. nie generalizować! :)

ocenił(a) film na 1
kasiaaa7891

Eeee... co? Mało filmów widziałem, w których kobiety są tak źle pokazane jak w "Lejdis". Wiecznie klnące prostaczki, włążące do łóżka każdemu
facetowi, generalnie głupie jak but. Jak Ciebie taki obraz kobiet zadowala, to gratuluję. Na szczęście dziesiątki kobiet na tym forum napisało, że je ten film obraża, jako kobiety.

Alex303

ZGADZAM SIE Z ALEXEM !!!! ZENADA !! 2 GODZ REKLAM !!!!!! A POROWNYWAC TEN FILM DO TESTOSTERONU NIE MA CO BO ZA DUZA PRZEPASC DZIELI OBA FILMY !!!!!

ocenił(a) film na 9
Alex303

szkoda mi Cię.... nawet dla prasy 8 stycznia nie było pokazu.... śmieszny i .... człowieku.

ocenił(a) film na 1
calebth

A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo sądząc po Twoich ulubionych filmach to jeszcze w podstawówce jesteś i możesz mieć kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego... Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Alex303

no tak napewno umie.. ja też umiem o dobrze zinterpretowałem a ty dorzucając teraz owo swoje "A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?" co chcesz osiągnąć? jak twój opis jest każdy widzi no nie popisałeś sie Alus :D.. a teraz pytasz czy go zrozumieliśmy? no niestety.. daty nie zmienisz!! a wynika z niego jasno że nie wiesz o czym mówisz bo wypowiadasz sie tylko w ogólnikach.. tak samo teraz w tym poście.. same ogólniki.. zatem powiesz.. po czym stwierdziłeś ż eona nie czytała ze zrozumieniem Twojego posta?.. bo żle odczytała date? :D:D.. no sorry nie rozczulaj mnie heh tak wiec pokaż jaki jesteś konkretny choc teraz (jak juz jest po premierze = po ptokach) i powiedz co ona takiego powiedziała (a uważam że sama prawdę) że znowu tak ogólnikowo ją oskarżasz :D.. pamietaj lepiej konstruktywnie sie wypowiedzieć.. albo nic nie mówiac bo mówiąc głupoty podważasz siebie.. i kto Cie tera bedzie słuchał i Twoich genialnych racji co? :D:D

podważając jej słowa chcesz powiedziec że nadal uważasz że ogladałes miesiąc przed premierą? :D:D a może próbujesz sie z twarzą wycofać ze swojej kiepskiej farsy :D pozdro!

ocenił(a) film na 1
bestia666azazyl

Weź, k...a, człowieku spie...alaj. Wpisujesz w każdym temacie to samo. Nie mów lamusie co widziałem, a co nie, bo trochę chyba lepiej wiem od Ciebie co robię w życiu. Idź se lepiej oglądać te "Lejdis", film akurat dla takich matołków jak Ty. Następny przygłup z pokolenia Bravo! Boże jak ja tęsknie to starego "filmweb", kiedy wpisywali się tu ludzie na poziomie, znający się na kinie, a nie skretyniałe dzieci z gimnazjum, do których adresowane jest prostackie do granic możliwości "Lejdis". Dobrze, ze chociaż krytycy w co lepszych gazetach "godnie" ocenili ten film dając mu max 2 gwiazdki...

P.S. Dałem Ci tą samą odpowiedź w innym temacie, bo nie chciało mi się od nowa tego samego pisać, tak jak Ty to zrobiłeś...

ocenił(a) film na 9
Alex303

obejrzałem, uważam ze nie masz racji, a krytyków zapewne miałeś na myśli Felisa z Wyborczej, kolo lubi tylko dramaty i tzw. "dobre kino"...jest po prostu nudny i tyle (czytam go niestety co tydzień....

A ja na Lejdis się uśmiałem i co nie co odświeżyłem, zachowania kobiet były oddane nawet nie źle --to ze ty nie znasz takich ludzi nie znaczy że ich nie ma.

i proszę nie mówcie że dialogi były pisane pod publiczkę --A POD CO MIALY BYC PISANE --to jest film rozrywkowy.

Zdjęcia bardzo dobre, żywe -spoko muza, dobra gra aktorów.

Po prostu nie chcesz nie oglądaj u już... to nie miał być Kieślowski.

Film dla ludzi z otwartym światopoglądem mających dystans do Siebie oraz dobrze dobierających repertuar i już...


za dużo napisałem... ale obrzydziliście mi ten film, poszedłem do kina przypadkiem i okazało się, że dobrze że poszedłem... co do starego Filmłebu to masz racje ale powiedziałeś to zdanie obrzucając kupą poniekąd sam siebie... sorrry


pozdro z Wro

ps. nie jestem fanem głupich komedii ---tylko dobrego kina, a to nie zawsze Wajda, Allen itd.


Alex303

bluzganiem i obrażaniem ludzi po prostu pokazałeś, że jesteś dnem, facet.

Unosić to się możesz w kłótni z dziewczyną, a nie dyskutując.
Myślę, że nie będzie już nikt dyskutował z człowiekiem, któremu brakuje szacunku do innych i dystansu.

ocenił(a) film na 10
Alex303

Film jest poprostu kontrowersyjny. Ze skrajności w skrajnośc. Widzę, że najwięcej jest opinii, że to gniot a z drugiej strony arcydzieło. Myślę, że napędzi to tłumy ludzi do kin. I dobrze - bo ten film należy właśnie obejrzec... I oby więcej filmów tego rodzaju poczucia humoru. Ja naprawdę mam dośc filmów typu słodka komedyjka romantyczna z Zakościelnym w roli głównej - normalnie żyg. Wreszcie jakiś film z jajami a nie odrealniona bajeczka. Film polecam wszystkim sfrustrowanym życiem codziennym. Ja poszedłem do kina po naprawdę stresującym tygodniu w pracy - rezultat - ubaw po pachy i polepszenie humorku na cały weekend. Nie ma się co doszukiwac jakichś bardzo głebokich ideologii do tego filmu. Chociaż, wydawaloby się treśc lekka to jednak porusza bardzo ważne tematy, i to w sposób tak inteligentny, mądry, że naprawdę daje do myślenia. Jak ktoś tego nie zauważa to sorry - dołujący jest tylko, że nie mamy dystansu. Radziłbym trochę przemyślec, zanim porówna się film Lejdis do produkcji bigbrotherowskich. No ludzie !!! - litości. - to jest dopiero żenada - nie dostrzegac różnicy między tymi filmami. Ale spoko, każdy ma prawo do opinii negatywnych albo pozytywnych - owszem (gusty, guściki), ale życzę trochę lepszego rozpoznania w temacie :), zanim się weźmie do pisania recenzji...

Alex303

Sądzę, że ludzie potrzebują nieraz takiej odskoczni jaką dają filmy tego typu. Mi osobiście ,,Lejdis'' się podobały i były tysiąc razy lepsze od Testosteronu. Może nie jest to kino wybitne a cały medialny szum wokół tej produkcji nie sprzyja docenieniu tego filmu, jednak jeśli chcesz się pośmiac to polecam.

ocenił(a) film na 10
Poison_2

Dokładnie o to chodzi !!! Brawo. Wreszcie ktoś dostrzega sedno sprawy. Odskocznia - to najlepsze określenie - Film jest idealny do tego celu. Owszem film nie jest wybitny w stylu np. Wszyscy jesteśmy Chrystusami, czy Placa Zbawiciela - ale to jest już inna półka kinematografii i nie ma co porównywac. A tu mamy przykład, że potrafimy także wyśmiac codzienną rzeczywistośc a nie tylko się dołowac w imie głębokich idei i ważnych problemów.
Pozdrawiam myślących w podobny sposób. :)

ocenił(a) film na 10
nowy171981

Zgadzam sie!!Ja wczoraj byłam na tym w kinie i wyciągnełam dodatkowo moich rodziców. Szczerze mówiąc to dawno się tak dobrze nie bawili.Tacie film podobał się jeszcze bardziej tacie niż mamie.Tych poważnych filmów jest już do wyrzygania w tym kinie ile można się jeszcze tak katować.Ludzie mają tyle własnych problemów, otacza nas szara rzeczywistość, zima, praca, dom, studia do tego pojebani politycy, strajki.Nerwicy sie można nabawić.Wszyscy, którzy krytykują nasze polskie społeczeństwo i ich jakże niski poziom kultury i intelektu niech się sami zastanowią o czym mówią.Dlaczego ktoś miałby sobie nie pójść na taki film na jaki mu sie akurat podoba, przeciez sam sobie za niego płaci i ma do tego prawo a jeśli jeszcze mu sie podoba to nie rozumiem dlaczego ktoś to krytykuje.Przecież nikt wam nie każe tego oglądać.Szlag was trafia ale nie wiem zupełnie dlaczego?! Czy wy coś na tym tracicie?Jeśli ludziom się podoba to niech idą i oglądają, co za problem.Sa różne gatunki filmów.Sa horrory,sensacje, bajki i komedie i nie widze tu zadnej płaszczyzny na której mozna by w jakikolwiek sposób porównywac te gatunki. Jeśli ktoś w niedzielny wieczór ma ochote się pośmiać i odpręzyć to nie rozumiem dlaczego miałby sobie nie pójść na lejdis.Fajny film, scenografia, obsada, scenariusz, zdjęcia.Jeśli ktoś uważa ze to kupa gówna to niech sobie odpuści, bo to strasznei przesadzone stwierdzenie, i wszyscy dobrze o tym wiemy :)

ocenił(a) film na 7
ankaw192

ankaw192 - ten ktoremu film sie nie podoba ma takie samo jak Ty prawo/mozliwosc o tym powiedziec. Czy ktos zabronil/uniemozliwil Ci wybranie sie na ten film?. Zgadzam sie besprzecznie, ze nie powinno sie wszystkich, ktorzy mieli/maja ochote obejrzec ten film wrzucac do jednego worka z napisem im uwlaczajacym ale tak samo zaakceptuj Tych, ktorzy maja inne zdanie i nie miej zalu, ze oczekuja wiecej niz w muzyce Ich Troje, w polityce Kaczynskich, a na grillu kielbase RE5PECT

ocenił(a) film na 10
Roark

He he no jasne, of course ze są tacy którzy oczekują więcej....te ich królewskie podniebienia, wysublimowane gusta, przecież nie skalaliby swojego honoru i zołądka jedząc kiełbaske z grilla( co pewnie robi pół swiata), tak jak i obejrzenie lejdis jest dla nich równie uwłaczające. Och ci miłosnicy kina z "wyższej półki"(cokolwiek miałoby to oznaczać)kina niezaleznego, robionego nie dla mas ale dla tych którzy....no właśnie..co?jeżeli ktos lubi oglądać jak mąż zdradza i tłucze żonę,żona ma depresje i sra pod siebie, teściowa dolewa oliwy do ognia, dzieci zostają puszczone samopas a na koniec ich wlasna matka chce je otruć to nie musi koniecznie iść do kina.Twórca tego filmu tez Ameryki nie odkrył i nie pokazał czegoś czego ludzie nie wiedza i nie widzieli,i broń Boże żeby to robił dla hajsu!. Różnica polega na tym, że po lejdis śpi sie spokojnie w nocy i nie ma potrzeby iść szybko napić się wódki. Sory ale po takich filmach jak" Plac Zbawiciela" nie wiadomo, czy iść się rzucic po pociąg czy zabić własnego męża.Co jest najzabawniejsze takie patologiczne historie często zdarzaja sie w srodowiskach zupełnie innych niż te w których zyją owi wysmakowani koneserzy "dobrego" kina ale paradoksalnie tylko oni są przecież w stanie zrozumieć ta problematykę, nie ci zwykli zjadacze kiełbasek i lubujący się w wesołej twórczosci ich troje i spółka...

A jesli chodzi o trolle to chyba masz racje, jak czegoś takiego nie napisza to pac w nocy nie moga :/

Pdzr

ocenił(a) film na 7
ankaw192

Zacznijmy zrec gowno - miliardy much nie moga sie mylic!!!

ocenił(a) film na 10
Roark

no tak ty jestes ten uptown boy, skoro ty nazywasz to gównem to na pewno tak jest O Wasza Szara Eminencjo, jak mogłam się tak mylić, bardzo przepraszam że nie mam tak wyszukanego smaku, pójde się lepiej powiesić może jakis film o tym nakręcą i może on Ci sie spodoba. Żenada

ocenił(a) film na 6
ankaw192

...ale, czy naprawdę uważasz, że Lejdis to arcydzieło (patrz: Twoja ocena)?

ocenił(a) film na 10
Marek_Antoniusz

Być może nie jest ale chcialam tym samym zachęcić ludzi do obejrzenia. Być może na moją ocenę wpłynął fakt, że zobaczyłam w tym filmie kilka rzeczy które skojarzyły mi się z filmami Almodovara, które uwielbiam. On też w podobny sposób stara się pokazać niektóre ważne problemy w posób przerysowany, zaskakujący i generalnie niekóre sceny wydawałoby się, które miają śmieszyc wcale nie są śmieszne, bo to raczej czarny humor.Np Gosia która dramatycznie stara się o dziecko i tu pokazana scena kopulująch ludzi przypominających króliki.Przedstawienie seksu jest tu podobne do Almodovara, motyw związku z gejem, niechciana ciąża, matka samotnie wychowująca dziecko. Być moze to tylko namiastka ale myślę, że twórcy tego filmu właśnie weszli na dobrą scieżkę i bedą robic coraz to lepsze filmy. Byc moze bardziej bogate artystycznie, z lepsza scenografią, ścieżką dzwiękową

ocenił(a) film na 7
ankaw192

Jak widze zworki puscily i od uogolnien przechodzisz do wycieczek osobistych, ale czym tu sie dziwic - robi tak "pewnie wiekszosc" :) Rozumienie doslowne porownan, tym bardziej cytatow mija sie z sensem, wiec psze pani nie tedy droga. Jakbys nie byla tak zaslepiona wrogoscia do myslacychodmiennieodCiebie to moze zauwazylabys, ze komentarz nie tyczy wcale filmu a odnosi sie do Twojej sugestii konformistycznego podchodzenia do wielu tematow. Nie zauwazylas rowniez, ze nigdy nie krytykowalem tego filmu, nie pisalem rowniez czy inne (w tym wymienane z nazwy lub tresci przez Ciebie) sa dla mnie lepsze czy gorsze, tym bardziej nie dziele ludzi wg tego co im sie podoba. Wyglada wiec na to, że wiekszosc Twojej tworczosci jest wyimaginowana na potrzeby przelania na lamy forum jakis flustracji. Tym bardziej ocenianie ludzi przez pryzmat tego co im sie podoba na ekranie jest malo glebokie, tak jak i Twoj podpis. RE5PECT

ocenił(a) film na 10
Roark

ten tekst podpieprzyłeś z "bodek mówi o narkotykach" wymyśl prosze coś ciekawszego i własnego ;)

ocenił(a) film na 7
bestia666azazyl

why? z dobrych tekstow trza korzystac :) - przeciez go sobie nie przypisuje, a jesli razi Cie brak cudzyslowia to especially for you ";)"

użytkownik usunięty
Roark


"Zacznijmy zrec gowno - miliardy much nie moga sie mylic!!!"

Hahaha... xD Bardzo trafny komentarz do tego filmu. Film dla nie myślących mas.

ocenił(a) film na 1
Roark

Ten cytat z Waldemara Łysiaka oddaje najlepiej tzw. "mądrość ludu", która się tu objawia w dziesiątkach peanów na cześć żałosnego filmu jakim jest "Lejdis". Niestety większość ludzi to idioci... widać to chociażby po wynikach wyborów w naszym kraju od 17 lat...

Alex303

jak nie może napisać, co mu się KONKRETNIE w filmie nie podobało, to zaczyna o polityce...stare jak świat.

Uśmiechnij się:) Może jak zobaczysz ten film jeszcze raz, to pośmiejesz się z nami. :)

ocenił(a) film na 10
Alex303

No przeciez. Nie wiecie, ze tacy sie nazywaja trollami internetowymi? Zeby tylko wywolac oburzenie, pisza wszystko na przekur. Zenada.

Itsari

ehhh a ja tam i tak pewnie pójdę na ten film... potrzebuje czegos łatwego i przyjemnego < raz na jakiś czas można na coś takiego iść> przekonam się na własnej skórze.

Alex303

żałosne, śmiać chce mi się zawsze z takich opinii. Po co chodzisz na kino, które z założenia ma być rozrywką, jeśli wolisz ambitne kino?
Film był zrobiony po to, żeby się pośmiać...od samego początku było to wiadome.

Alex303

Sam kurwa jesteś żenujący ... to jest twoje zdanie a moje to takie, że: Film wymiata i polecam go wszystkim a w szczególności zakochanym na zbliżające się walentynki!!!

Alex303

pierdolenie^^ wreszcie jakiś fajny film. ave!

ocenił(a) film na 10
Alex303

hehe znów się spotykamy na forum prezentując całkiem odmienne poglądy :)

ehh General widocznie mamy całkiem inny gust filmowy :)



Lejdis rules!

ocenił(a) film na 10
iowa87

ale w sumie rację masz trochę... co nie zmienia faktu że film był zajebiście zabawny ;] i niektóre teksty byly inteligentne ;]

użytkownik usunięty
iowa87

...co nie przeszkadza nam być good filmweb friends :) Pozdrawiam ;P

użytkownik usunięty

Skomentuje jeszcze ten film w troche inny sposób:

Ekhm ekhm...

A co by na to powiedziała Grażyna Torbicka? xD

Alex303

W sumie dlaczego ty to oglądasz, a ja nie? :)

To jakbyś mówił, że jednak JESTEŚ widzem na tym poziomie, gdy ja nie. :)

Alex303

Są gorsze, serio xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones