PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 077
ocen
5,9 10 1 304077
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

Ja nie wiem czy to twórcy obecnych polskich filmów są tak żałośni, czy po prostu liczą na zysk i robią takie filmy specjalnie, wiedząc, że odbiorcy w naszym kraju są na tak niskim poziomie, więc podobnie jak na "Gulczas, a jak myślisz?" pójdą tłumnie do kina na to gówno... w każdym razie polska kinematografia sięgnęła już dna. Gorzej już być chyba nie może.

ocenił(a) film na 4
Alex303

Nie mogę się z tobą zgodzić.

ocenił(a) film na 10
Alex303

... powiedział alex który nie widział jeszcze filmu ale wie że to gówno... to dopiero jest dno... dno osiągniete w "krytyce filmowej" ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
bestia666azazyl

Następny, który wie lepiej ode mnie czy film widziałem czy nie... Jezu, co za ludzie...

ocenił(a) film na 10
Alex303

nie widze Ciebie i co ogladasz.. ale kiedy piszesz posta.. tego filmu jeszcze nie ma: 8 stycznia 2008 23:57 .. ot i wsio.. i ja teraz powtórze.. "jezu co za ludzie.. kłamią w żywe oczy :P" no chyba że u wróżki na kuli oglądałeś... to naprawde odszczekam co powiedziałem jeśli sie myle :) pozdrawiam bajerancie :P

ocenił(a) film na 1
bestia666azazyl

Tak patrzę sobie po latach - wiesz co to są pokazy przedpremierowe, amebo umysłowa?

ocenił(a) film na 6
Alex303

Nie porównuj filmów Koneckiego do filmów typu Gulczas a jak myślisz? Mnie opis filmu też nie zachęca jednak wszystkie dotychczasowe filmy reżysera lejdis mi się podobały więc mam nadzieję, że z tym będzie nie inaczej :P

ocenił(a) film na 1
malin_00

No i jakie to ma znaczenie kto to nakręcił? Gulczasa wyreżyserował Jerzy Gruza, który ma swoim koncie tak udane produkcje jak "Dzięcioł" czy też "Wojna domowa" co nie przeszkadzało mu zrobić taki badziew...

ocenił(a) film na 10
Alex303

Takie udane produkcje powstaja glownie dzieki takim "nieudanym" jak Lejdis... bo wyobraz sobie, ze aby nakrecic film trzeba miec sporo kasy. A pieniadze plyna od sponsorow wtedy, gdy kino jest popularne, popularne...

ocenił(a) film na 6
Alex303

Według mnie film ten kręcono właśnie z myślą, że jego tematyka nie ma być zbyt ambitna, po prostu ma bawić i odprężać. Lejdis jeszcze nie oglądałam, ale znając Testostoren i dawkę śmiechu jaką przyniósł, oraz mnóstwo znanych aktorów, z chęcią wybrałabym, się też na to :>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Alex303

Dla Twojej informacji istnieje coś takiego jak pokazy przedpremierowe. Nie wspominając już o możliwościach, jakie posiadają ludzie pracujący w branży filmowej. Zanim więc nazwiesz kogoś debilem, idź na jakieś korepetycje, nie tylko z kultury.
A Lejdis to żenujący film.

użytkownik usunięty
allygator

Widziałem trailer tego filmu w kinie. Słowo 'żenujące' jest wielce delikatne w określaniu tego co zobaczyłem k#%&#@*&^&&#*@&@^!*

ocenił(a) film na 7
Alex303

hehe, dla mnie bardzo przydało się porównanie reklamowe do Testosteronu - odpuszczam sobie ten film bo prównywanie do gniota to już przesada :) RE5PECT

Roark

Po pierwsze ocenianie filmu ktorego sie nie widzialo to totalny idiotyzm i nie bede juz wiecej tego komenotowal
Po drugie Testosteron to jest genialny film.. swietne teksty, gra aktorow, scenariusz, muzyka, zajebiste podteksty (na czasie)

Alex303

O tę opinię podejrzewam jakiegoś poważnego frustrata. Niedoszły reżyser, niespełniony aktor, a może nie daj Boże jakiś krytyk? Wyluzuj!

ocenił(a) film na 1
asiafifi

He, he, tak na pewno! :D Jestem niespełnionym aktorem, każdego dnia o tym myślę aby się powiesić, bo nie mogę z tym żyć. Żeś wymyślił stary...

Alex303

I czego wy chcecie od tego Alexa ??? Napisał co myśli o tym czymś (bo filmem tego nie nazwę) i ma do tego prawo. Kilka słów krytyki i banda gówniarzy zaczyna się rzucać. To, że to Lejdis to badziew to pewnik- powód- sami porównujecie to do Testosteronu kolejnego „dzieła” buhahaha filmu polskiego.

Kraven

Też jestem za tym żeby nie krytykować filmów których sie nie widziało, ale w przypadku Lejdis akurat nie bałbym sie zaryzykować. Jeśli jest to choć w kilku procentach to samo co mogliśmy "podziwiać" oglądając testosteron to radze omijać szerokim łukiem, no chyba że kogoś bawią teksty o przetrzepywaniu sakiewki...Nie poszedłbym na ten film nawet gdyby ktoś mi za to zapłacił koniec i basta;)

ocenił(a) film na 10
Kraven

tiaaaak... tylko że ja np byłem na testosteronie w kinie i mi sie podobało.. dla Ciebie był to badziew.. i oki.. tylko czemu z góry zakładasz że inny film którego NIE WIDZIAŁEŚ (!!!!!) wiesz że bedzie gówniany lipny syfny i wogóle po 10 minutach z kina bys wyszedł.. :P oj to wasze gdybanie mnie rozwala jak z Krakowa do Warszawy.. żenuła! ;]

ocenił(a) film na 10
Alex303

poza tym w Twojej wypowiedzi są wyłączne ogólniki i spekulacje i nawiązania do faktycznie gównianych producji bigbrotherowych.. których nie można nazwać filmami.. o generalizacja że wszystko co wpolsce kręcą to gówno.. ale samego testosteronu na 100% nie mogłeś widzieć 8 stycznia :P i qrna jestem codzień na necie i naprawde.. wersje cam zobaczysz dziecko dopiero po premierze w KINIE!!

poza tym nie mów że wszystkie są złe.. przykład? "the fall", "powód by żyć", "że życie ma sens", "kto nigdy nie żył", "plac zbawiciela", "wszyscy jesteśmy chrystusami".. nieco starsze: "symetria", "dzień świra", "dom wariatów"... i jesli któryś z tych filmów jest dla Ciebie beznadziejny(?) to po prostu jesteś dzieciakiem ;) bo jak już cos mówisz mów konkretnie.. takie filmy moga być.. np nudne przygnębiające bez akcji.. ale takie właśnie z założenia miały być.. realia ciemnej strony polski.. samo życie.. i to jest beznadziejne? po prostu jak ktoś sie po dramacie społecznym spodziewa rambo 5 - misja w jaskiniach saddama... to qrna wiadomo że powie że szmira że bełkot.. że Polacy nie kręcą dobrych filmów.. wiec prosze wszystkiego do gulczasa (sic!) albo yyyyyrek (sic!) nie porównywać.. bo nie wszystko jest w kinematografii dla kasy.. jest wiele filmów niezależnych.. za które twórcy złotówki nie dostaną wiec sie zastanów

PS testosteron mi sie podobał.. pośmiałem sie w kinie.. choc cudów nie było.. ale to było na podstawie przedstawienia teatralnego w bagateli.. jak bys nie wiedział.. w teatrze to 100x lepiej wygląda :P ale nie zgodze sie że to był czas zmarnowany tymbardziej nie zgodze sie że Lejdis jest do dupy.. skoro tego nie widziałem.. tez Ci tego życzę :P

choć co do komercji to nie ukrywajmy.. filmy wchodzące do kin sie kręci po to by zarobić.. stolarz robi okna dziwka daje dupy a.. reżyser filmy robi.. jeden i drugi i trzecia zarabiają.. widzisz w tym coś dziwnego? bo ja nie :P w takim razie Katyń to też jest komercja? bo co bo ludzie szli masowo do kin? pewnie tak ale czy beznadzieja? raczej dobry film historyczny.. wiec nie pisz głupot albo milcz ;)

jak ogladniesz "Lejdis" wtedy chętnie przyjme Twoja krytyke (bo kazdy lubi co innego) ale krytyka wcześniej niż ogladniecie filmu - będę uważał Cię za buraka który wypowiada sie na temat mimo iż nie jest w temacie ;]

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
bestia666azazyl

"ale samego testosteronu na 100% nie mogłeś widzieć 8 stycznia :P"
sorka chodziło mi o Lejdis :)

Alex303

Gdzie się podziała wolność słowa?! Ludzie ..

catzze

Co prawda to prawda.
poza tym - Ludzie czy wy nie wiecie co to są POKAZY PRZEDPREMIEROWE i może rzeczywiście ktoś na to gÓwno się wybrał przed premiera - szczerze współczuje

ocenił(a) film na 10
Kraven

miesiąc przed premierą... no jasne :D pół Polski na to poszło miesiąc przed premierą a w pierwszym rzędzie siedział autor postu :D.. predzej mi kolce na ch.. urosną niż w to uwierze ;)

Kraven

te, Sławek***... patrząc w twoje ulubione filmy (Blade:łowca wampirów i Buffy coś tam) myślę sobie, że twoje zdanie na jakikolwiek temat jest gówno warte :)))

ocenił(a) film na 10
w_polniak

no własnie :P teee... może Buffy postrach buraków wyświetlali w jakiejś stodole miesiąc przed oficjalną premierą... hehe :P kto wie :) w takim razie "zwracam honor" ;]

Alex303

Drogi Alexie, to Ty rozpoczales ten temat, reagujesz bardzo impulsywanie a przede wszystkim kazesz ludziom podawac argumenty ZA tym filmem, a sam za Twoim przemawiaja same ogolnikowe frazesy o slabosciach polskiego kina. A wiec pytam, jak sie konkretne zarzuty adresowane do tego filmu?

ocenił(a) film na 10
bassman

dokładnie.. ogólniki takie które wskazuja idealnie że on jednak nie oglądał tego filmu ;] a teraz od paru dni milczy i nie odpowiada na zarzuty.. modli sie tylko by wystawili szybko CAM na necie to sobie oglądnie i zobaczycie wróci kozacząc jak to on strasznie zna treść tego filmu.. powtarzam jeszcze raz ten koles jest żenujący i tyle ;]

Wcale nie mówie o wolności słowa jak niektórzy tak mówią.. niech sobie ktos mówi że mu sie podoba czy nie.. oki.. ale jak ktoś mówi że film mu sie nie podobał.. nim go zobaczył no to "sorry Vinetou" ale uważam takiego kogoś za matoła który chciał przyszpanić na forum jaki to on szybki nie jest.. szkoda że jeszcze nie napisał że wykradł oryginał i sam go w domu posklejał.. a potem oglądał pod lampą nawijając na mikser.. ehh szkoda mi go.. naprawdę szkoda ;)

ocenił(a) film na 10
Alex303

tym bardziej taka głupia wypowiedź dziwi mnie w przypadku osoby która ma dodane do ulubionych film "Pokój syna" - dobry przejmujący smutny.. a jednak umiesz ocenić porządnie film.. tylko teraz sie po prostu zbyt pospieszyłeś.. tak o 20 dni ;] pozdro

bestia666azazyl

Nie żebym bronił tego Alexa, ale ludzie czy wy nie potraficie w spokoju przyjąć czyjejś opini na temat filmu. Każdy ma prawo myśleć o tym co chce , a porównywanie polskiego dziadostwa , czy też stawianie na równi z przyzwoitym ( czytaj średnim ) kinem europeiskim ( Pokój syna) to naprawde wybitne przegiecie. Jezeli juz mozna do czegoś przyrównywać tego gniota ( lejdis) to do równie kiepskiej produkcji made in Poland mianowicie Testosteronu. U nas robi sie taki badziew z myslą głównie o nastolatkach ze spaczonym poczuciem humoru, których inteligentne komedie nudzą , a bawi jedynie tematyka związana z sexem.( Jezeli zrobiłem jakiś błąd ortograficzny czy literówke to moja sprawa )

Kraven

Ja tylko kulturalnie zapytalem o konkrety, ktorych autor sam wymaga od innych i tyle. Nie jestem nastolatkiem i nie mma spaczonego humoru (tak mysle) ale mi sie podobal Testosteron i to jest moje zdanie. Wlasnie za dialogi i poczucie humoru. Wiecej konkretow !!!

bassman

Wypowiedz Faceta:/ wiadomo... .
















ania234

Rozumiem ze chodzi o Alexa?????? Bo nie wiem

ocenił(a) film na 10
bassman

Słuchajcie właśnie wróciłam z kina z lejdis i jtem po prostu zachwycona. film jest duuuuużo lepszy niż testosteron a zwiastun w ogóle nie oddaje tego co sie zapowiada śmiałam sie do lez przez caly film jakbym mogla to tarzałabym sie ze smiechu, w kinie brawa bylo slychac co najmniej co 5 minut po prostu fenomen!!!!!!!!!! niech sie kazdy z was przekona a nie tu spekulujecie jaki to ten film bedzie.Jest swietny zdania nie zmienie> Bylam zobaczyłam pokochałam!!!!

ocenił(a) film na 1
agat_87

uwaga! agata_87 to agent tvnu i klakier.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie napisałby, że zakochał się w takiej produkcji (Chyba że kocha "m na wspólnej" etc.)

ocenił(a) film na 10
kalafior_2

Widze ze meska czesc widowni poprostu poczula sie urazona tym filmem, stad ten wasz niesmak. Coz niesety zla wiadomosc dla tych ktorzy nie ogladali. Fiml was nie polechta!!!!! bo raczej jedzie facetom po calej lini teraz trzeba mniec tylko troche dystansu do siebie i do calej waszej meskiej populacji, pojsc na to do kina i dobrze sie bawic tak jak ja bawilam sie na testosteronie.
klakier pozdrawia :P :)

ocenił(a) film na 7
agat_87

No i sie nam dostalo, wszystkie facety sa be!

ocenił(a) film na 10
Roark

jezeli moją wypowiedz tak zrozumiales to zle zrozumiales:)

użytkownik usunięty
agat_87

Ostatnio byłem w kinie i pokazywali reklamówkę tego filmu.

Dialog kilku pań:

- Hej ostatnio byłam w ZOO. Widziałam tam nietoperza i wiecie co? Robił sobie loda przy wszystkich. Nic sie nie wstydził
- Aż boje się spytać. Doszedł?
(jakieś śmiechy i dalsze pitolenie - w kinie cisza) Żenada.

I hasło Lejdis one nigdy się nie poddają. A ja sobie myśle że mogą się nie poddawać byle sie zamknęły. Na szczęście poszła nowa reklama.

ocenił(a) film na 10
agat_87

jak na warzywo kalafior pięknie pier... :D:D hehe bez urazy oczywiście :P

ja byłem na testosteronie sie usmiałem.. dziewczyna moja była razem ze mną sie uśmiała.. teraz na lejdis też idziemy i na pewno będzie kupa smiechu :)... a jak sie nie ma dystansu do siebie.. to chłopy nie idźcie na to :P.. bo wam panie tekstami z blogu wjadą na ego wasze :P i nie spodziewam sie tu łechtania ego :P.. ale jeżeli mówisz że śmieszniejszy od testosteronu.. to już sie nie moge doczekać..

PS do krytyków wielkich.. a kto do cholery mówił że taki film jak np testosteron musi być wybitnie mądry itd? ma śmieszyć i piętnowac pewne schematy i zachowania.. w teatrze bagatela zostało to fajniej przedstawione.. ale dostep do kina o wiele łatwiejszy niz czekanie 2 miesiące na bilety ;) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
ania234

hmmm.... dosc oglnikowa ocena, masz jakies bolesne doznania?

użytkownik usunięty
Roark

Znowu to samo. Dlaczego uderzasz we mnie? Myslałem że to jest forum filmowe. Tymczasem jak ktoś się źle wypowie o takim czy innym filmie zaraz wszyscy starają się udowodnić że gościu ma jakies problemy itp. Gratuluję. Po prostu gratuluję.

ocenił(a) film na 7

General wyluzuj, nie odpisywalem Tobie :)

ocenił(a) film na 10
Kraven

chłpopie :P ja widze że Ty mnie źle zrozumiałeś :D.. mistrzu interpretacji!!
"czy też stawianie na równi z przyzwoitym ( czytaj średnim ) kinem europeiskim ( Pokój syna)" ehhh tylko powiedziałem że w ulubionych ma taki film czyli potrafio dobrze wydać ocene bo faktycznie to jest dobry film tak? oki to już jesteśmy w domu..

teraz wracając do lejdis.. oki każdy moze oceniac miec zdanie.. ale jak do cholery mozna ocenić FILM KTÓREGO SIE NIE WIDZIAŁO.. no powiedz mi? hehe i tyle.. ot wsio.. ja tez czesto krytykuje filmy.. pod warunkiem że je oglądnałem..!! anie "zapewtne nie nalezy sie potym spodziewac niczego ponad gówno" czy cos w tym stylu no sorry.. ale czy to powazne? :D to tak jak bym dostał ocene za egzamin którego nie pisałem.. :P no czyz nie? wiec nie mówie tu o ataku a Alexa czy inna osobe która krytykuje ten film.. uważam że takie głupie gadanie.. gdybanie.. "o boż ejaki to bedzie syf nie idźcie na to ja wam mówie bozia mi mówiła wczoraj w konfesjonale że to bedzie najwiekrzy szit w polskiej kinematografii" :P.. ja nie mówie może byc kiszka.. sam to ocenie jak oglądnę.. ;]

pozdro

Alex303

Może ten film jest podobny do "Aj law ju" (czy jakoś tam) jeżeli tak to klapa :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

n_a_t_a_l_i_a

tak o alexa

ocenił(a) film na 10
ania234

nie no spoko mozna sbie gdybac ale wtedy Alex powinien napisac ze to "pewnie bedzie" najbardziej żenujący film w historii polskiej kinematografii a nie dawac to za pewniak. to chyba uczciwa zasada Obejrzane-komentowane.Zwiastuny jak sie mozna bylo nie raz i nie dwa przekonac niewiele mowia o filmie (oczywiscie sa wyjatki)

chyba czas zakonczyc ta dyskusje bo teraz jak juz film bedzie obejrzany przez (szczególnie niektóre)jednostki to i tak nawet gdy film sie spodoba owe jednostki nie przyznadza sie do tego ze moze faktycznie nie jest taki zly bo duma im na to nie pozwoli.

ocenił(a) film na 1
agat_87

Ale wiesz, że jest coś takiego jak pokazy przedpremierowe, czy nie?

ocenił(a) film na 9
Alex303

A ja właśnie wróciłem z kina, nieźle się ubawiłem :D nawet chyba bardziej mnie rozbawił niż moją żonę. Jest równie dobry jak Testosteron a nawet ciutke lepszy :) POLECAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones