PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 130
ocen
5,9 10 1 304130
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

dla mnie może być. Właśnie ukazanie kobiet "jak dziwki" (gdzieś to w opiniach znalazłam) jest bardzo ok, gdyż to są ludzie... mają takie samo prawo się zachowywaćjak chcą jak i "męskie dziwki" nazywane macho. Film naturalny nie dla szowinistycznych uciemiężycieli. Wystarczy odrobina dystansu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Alex303

co mają powiedzieć kobiety... jak faceci to prawie same takie szmaty? ;>

kult_urka

Bzdury gadasz, w takim razie zezwólmy i pochwalajmy staczanie się nastoletnich gówniar, potem dorosłych kobiet. Pewnie, niech piją, przeklinają, sypiają z kim popadnie. Oj, ciężko widzę świat w przyszłości, wszystko staje na głowie.

Camilla3

niech staje. Najlepiej nie zazdrościć, nie bawić się w przyzwoitkę i zająć się własnym życiem :]

kult_urka

Ja tam żadnej dziwki nie zauważyłem. Dla mnie dziwka to tyle samo co prostytutka. A tutaj jedynie Korba zalicza facetów, co sprawia jej frajdę, ale nie poprawia stanu finansowego, więc nie o tego rodzaju dziwkę chodzi..A jeżeli czuje się z tym dobrze, to wszystko jest OK. Jest dorosła, wie co robi, a nie wykluczone, że odreagowuje w ten sposób katolicką szkołę i opiekę pobożnych sióstr zakonnych ;)

ocenił(a) film na 7
exces

No akurat Korba ich wszystkich zalicza też, bo z góry nie zakłada z nimi dłuższego związku. Tzn. boi się zaangażowania,to trauma z dzieciństwa, po tym jak jej matka totalnie olewała męża. Miała jakiś tam kręgosłup moralny.

ocenił(a) film na 7
Gatiniusha

O mój Boże, jaki klops palnęłam wyżej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones