PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 117
ocen
5,9 10 1 304117
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

W TYM gatunku to jedna z najlepszych polskich komedii. Zgrabne dialogi, a dziewczyny
zagrały rewelacyjnie. Świetna rozrywka. Jeśli kogoś razi niski poziom, niech ogląda
Almodovara, udając, że wie o co chodzi ;) Przepraszam z góry, jeśli ktoś poczuł się urażony.

znudzona

hahha dobre :P, ale Almodovar aż takiego wysokiego poziomu nie reprezentuje hihihi

ocenił(a) film na 8
znudzona

no faktycznie, to jest bardzo fajna komedia...jak na polskie filmy dobra, i ma sens nie to co film 'jak sie pozbyc cellulitu' gdzie jedynie co to dialogi i aktorzy byli fajni a komedia do bani :L :)

znudzona

Film jest dobry, ma coś w sobie, choć nie zachwyca. Byłoby lepiej, gdyby bohaterki nie były aż tak wulgarne. Niemniej to rzeczywiście jedna z tych "zjadliwych" polskich komedii zrealizowanych po 1990.

mopsinka

zgadzam sie,chociaz moim zdaniem wulgaryzmy dodawaly smaczku.

aew4334555

chyba widzieliśmy inne filmy. dialogi żenujące, sztuczna gra aktorska, scenariusz to kompletne nieporozumienie. lubię komedie, nawet czasem te głupkowate, nawet czasem te "obyczajowe", nawet czasem te romantyczne, ale ten film to kompletna klapa (jak cała polska [komercyjna] kinematografia). 1/10

limpdurst

masz racje,chyba ogladalismy inne filmy,aktorstwo to oczywiscie nie poziom wybitnych polskich aktorow/ek ale na pewno trzymalo fason,dialogi naturalne,momentami bawily momentami zenowaly,ogolnie sam film to nic specjalnego ale na tle ciach,weekendow czy innych kompletnych porazek calkiem udane.
hehe pokaz mi miszczu niekomercyjna polska kinematografie,rozumiem ze jeden film ma wiekszy budzet drugi mniejszy ale aktorzy,rezyserzy,scenarzysci to nie fundacja charytatywna i kazdy z nich liczy na zysk.
jak dla mnie lejdis na 5 ew 6.

aew4334555

wstrzymaj się z "miszczem" co? żeby ci t o wytłumaczyć: film, który na plakacie nie ma znaczka tvn'u, radia zet i nie jest pokazywany w 99% kin w Polsce. jeśli chcesz się zapoznać z takim rodzajem kina wpadnij na przykład na wff, który się właśnie odbywa.
jeśli myślisz, że każdy film powstaje dla pieniędzy to się mylisz. aż mi się nie chce tłumaczyć...

limpdurst

nie mam na mysli startujacych rezyserow ktorzy robia film w postaci pracy dyplomowej.to ze film ma loga sponsorow nie znaczy ze musi byc tandetny.tak samo to ze gra w nim karolak czy stuhr tez nie musi od razu oznaczac klapy,niestety ale przez perelki pokroju weekendu,ciacha i kac wawy,wyszedl lekko wypaczony obraz polskiej kinematografii.

aew4334555

przykłady, proszę (dobry film z karolakiem). przyznam się, że większości filmów z jego profilu nie widziałem. poleć - zobaczę i powiem jak wrażenia. moim zdaniem loga w rodzaju tvn na plakacie to w Polsce 99% gwarancja mózgotrzepa. ostatni dobry Polski film jaki widziałem w multipleksie to rewers.

limpdurst

hehe chyba troche przegialem z tym karolakiem,bo faktycznie 90% jego filmow to kaszany,aczkolwiek jego aktorstwo mi nie przeszkadza,mam wrazenie ze gra w naturalny sposob.niemniej jednak ma na koncie kilka bdb filmow jak np cialo(!),lekcje pana kuki czy listy do m.
filmy ktore moim zdaniem zasluguja na uwage to wesele,roza i dom zly,zolty szalik,lek wysokosci,filmy koterskiego czy machulskiego.rewersu nie widzialem ale mam zamiar obejrzec.moze ty bys mi cos polecil/a

aew4334555

w sumie to dziwi mnie twoja postawa,czepiasz sie komercyjnego kina a sam masz praktycznie same komercyjne filmy ocenione i to jeszcze jak wysoko,dajmy na to u cb ja robot ma o 3 gwiazdki wiecej niz jeden z lepszych filmow scorsese.poza tym widze ze przepadasz za efekciarskim aranofskym ktory poza zapasnikiem i moze pi (bo tego nei widzialem) ma filmy robione pod publiczke.

ocenił(a) film na 8
znudzona

Świetna komedia. Tomasz Kot /z bardzo poważną miną/ i Iza Kuna rozbawiają mnie do łez...... a o to przecież w komedii chodzi.
Jednak pod "przykrywką" komedii zgrabnie wplecione są wcale nie zawsze wesołe losy ludzi... Ale jak to w filmie bywa- wszystko kończy się dobrze....i pozwala nam wierzyć, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"... :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones