PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 130
ocen
5,9 10 1 304130
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

a mnie sie wydaje ze będzie lepszy niż testosteron :)

toyota7362

to sie okaze! ale jestem tego bardzo ciekawa bo testosteron byl super ;) pojde na pewno ;))

toyota7362

niewielkie osiągnięcie... nawet reklama proszku do prania jest zabawniejsza niż był testosteron...

ocenił(a) film na 10
JohnnY_17

żadna reklama proszku nie jest zabawna niestety, widać to co Cieszy innych smuci

toyota7362

testosteron mi się podoba, dlatego boję sie że Lejdis będzie zrobiony trochę na siłę i nie zachwyci mnie tak bardzo,
mam nadzieje że się mylę

ocenił(a) film na 10
Kami122

jeszcze tylko miesiąc i wszelkie wątpliwości się rozwieją czekam z utęsknieniem

ocenił(a) film na 7
toyota7362

Testosteron mi się średnio podobał Trochę się wynudziliśmy z dziewczyną na tym filmie Może ten bedzie lepszy Sie okaże ale podejrzewam że będzie przedstawiał ten sam pomysł co poprzednik

toyota7362

no ba! w końcu ten będzie o kobietach, czyli coś bardziej bliższe mnie :D

toyota7362

Widziałem zwiastun jak pewnie każdy kto tu pisze i chyba nie będzie to hit na poziomie Testosteronu - sięgnięto do tych samych aktorów i tych samych problemów - na dodatek twórcami filmu są mężczyźni - a jak wiadomo faceci nic nie wiedzą o kobietach i dlatego może się okazać wielkim niewypałem. Ale może i właśnie kobiety znajdą w tym filmie coś o sobie tak, że będzie dla nich zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones