PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 117
ocen
5,9 10 1 304117
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

To jest komedia?

ocenił(a) film na 3

A w którym miejscu była śmieszna?

ocenił(a) film na 4
Alex303

Nie tyle tępa co ma inny gust ;D ona taka totalna romantyczka ... fanka wszystkiego co romantyczne;D więc może na nią trochę inaczej podziałał ... a jeszcze , że to był taki wiek zakochiwania w byle kim ;D aby aby haha

ocenił(a) film na 1
TrefnaPanna

A co jest romantycznego w filmie "Lejdis"? Powiedziałbym, że to antyromantyczny film, mocno prostacki.

ocenił(a) film na 8
Alex303

Ale dlaczego mnie obrażasz? tępakiem pustakiem z niziń społecznych o ograniczonym słownictwie to ty jestes. Idż do szkoly niech cie kultury troche nauczą , skoro mamusia tego nie umiała bęcwale

ocenił(a) film na 4
marta24_filmaniak

To jest strasznie zabawne - najpierw ma pretensje, że jest obrażana, a dwa zdania potem sama wyzywa - gratuluję konsekwencji xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
marta24_filmaniak

No i po co mnie obrażasz? Ubliżyłem Ci jakoś? Skoro sama wszystkich atakujesz, to ja naprawdę nie rozumiem, czemu wymagasz od innych, by byli wobec Ciebie grzeczni i kulturalni? Spokojnie, nie można normalnie pogadać?

ocenił(a) film na 8
Dassanar

A ja wczesniej pisałam do Ciebie? po co sie wogole wtrącaleś , komentuj filmy , a nie czepiasz sie szczególów. Poza tym jak ktos mnie obraża to ja sie odgryzam

ocenił(a) film na 4
marta24_filmaniak

Dla mnie brak konsekwencji w działaniu to nie szczegóły. A na forum nie tylko komentuje się filmy.

"Poza tym jak ktos mnie obraża to ja sie odgryzam "

A jak nie obraża to też? Tak było w moim przypadku ;D

ocenił(a) film na 8
Dassanar

bo ja nie jestem konsekwenta , rozgryzłeś mnie

ocenił(a) film na 4
marta24_filmaniak

No cóż, innej odpowiedzi na to nie ma :P

szajba07

w każdym ale ty najwidoczniej masz inne poczucie humoru nie każda polska komedia musi być beznadziejna

ocenił(a) film na 3
karoljna94

Zgodzę się - nie musi. Ale to coś do dobrych polskich komedii się nie umywa.

szajba07

a według ciebie jaka musi być dobra komedia ??? pewnie kręcona z rozmachem i w 3 D ?

ocenił(a) film na 3
karoljna94

I tu też się mylisz :P Moje typy na dobre polskie komedie?
1. Chłopaki nie płaczą
2. Kiler i Kiler-ów 2-óch
3. Dzień świra
4. Testosteron
5. Sztos
6. Kariera Nikosia Dyzmy
To są wg. mnie dobre polskie komedie, przy których można się rozluźnić i uśmiać (małym wyjątkiem jest Dzień świra, bo trochę daje do myślenia i wbrew pozorom nie jest do końca filmem komediowym)

szajba07

zgodze sie ale oprócz testosteronu.. wydaje mi się nudny.. ale Lejdis w wiekszości jest przeznaczony dla kobiet bo tu nie mamy facecików z problemami tylko kobiety których desperacja mnie bawi .. każdy ma inne poczucie humoru ale jak mówisz ze to słaba komedia bo cie nie bawi to mowisz ze słaby film a dla mnie moze on nie jest na 10 ale słaby tez nie jest . Mam nadzieje ze zrozumiałes x )

ocenił(a) film na 3
karoljna94

No tak, o gustach się nie dyskutuje ;) Mnie po prostu nie bawi, takie jest moje zdanie.

szajba07

No właśnie ja też nie wiem. Widocznie to miejsce nie istnieje :D

szajba07

Dokładnie. Jako kobiecie powinno mi sie podobać, a uwazam, ze bylo żałosne. Ani razu mnie nie rozbawił.

ocenił(a) film na 1
szajba07

Jak napisy końcowe zaczęły lecieć to jakoś tak śmiesznie się zrobiło.

ocenił(a) film na 3
szajba07

Ja się tylko w jednym miejscu zaśmiałam - jedna z ostatnich scen, kiedy Szyc wychodzi z łazienki i widzi "karła z trąbą" i "starożytnych Rzymian". Generalnie tylko jakieś 10 ostatnich minut mi się podobało, kiedy zorganizowali dla Gośki tą imprezę na dachu. Reszta filmu - nie moje gusta.

ocenił(a) film na 9
szajba07

Luuuudzie, co Wy wypisujecie? Aż żal czytać jak się wyzywacie nawzajem od prostaków. Dlaczego uważacie, że ten film może śmieszyć tylko pustych ludzi? To, że sam ma "proste" żarty nie oznacza, że śmiać się z niego będą tylko nieinteligentni. Wszystko zależy od gustu, bo są filmy z wulgaryzmami i tak proste, że nie będą bawić fana "Lejdis" oraz takie, które będą bawić jego przeciwników. Jak można wnioskować jedno z drugiego? Co to ma do rzeczy? Mnie oglądało się bardzo przyjemnie, mimo tego, że żarty są proste i niezbyt skomplikowane. Dialogi są zgrabnie napisane, a fabuła nie jest nudna. Pani Kuna wymiata w tym filmie. Pokazała jaką jest genialną aktorką :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones