PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 117
ocen
5,9 10 1 304117
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

NAJLEPSZE TEKSTY

ocenił(a) film na 10

Tekst numer jeden tego filmu!
Ukłony dla Pani Olszówki. Na zywo wygladala bardzo pozytywnie i ten glos.. mmm a wiec tekst najlepszy: siedzą Lejdis jak kazde wieczorkiem z winkiem w rece. i Olszówka:
"najgorsze jest to, ze ja mam wielką, gigantyczną, mega dupe. Ona mi sie całkowicie wymknęła spod kontroli. Ja mam swoje zachowania motoryczne a ona ma swoje. np ide korytarzem a ona mi sie szyderczo dynda z tyłu."
motyw z nietoperzem był moim numer 2

ocenił(a) film na 7
glamour

hehhe Tomek do Moni:
-Cudowna jesteś...
-Cudowna to jest... woda w Licheniu :D

-Kurwa, ja pierdolę, kurwa mać! :D

hehieh nie mogłam :P

dużo tam tych tekstów jest :P ale nie pamiętam za bardzo :D

ocenił(a) film na 10
paulinka_kawusia_2

dobre było z tym sedesem... nie wiem jak dokładnie brzmiało ale coś w tym rodzaju:

- Ale co mam mu powiedzieć?!
- Powiedz że sedes do ciebie gada.
- Ale jak to gada??
- No normalnie, mój sedes kiedyś do mnie gadał, a potem okazało się że tylko rura wpadła w rezonans i radio maryja odbierało"

<lol>

ocenił(a) film na 10
Kalinka_5

i dalej jezszce dobre było:) -ja tu ten teges, a tutaj słyszę żal za grzechy:)
czy jakoś tak to szło:)

ocenił(a) film na 1
levcia

Ej, wy tak na poważnie z tymi tekstami? Przecież to jest żałość do kwadratu. Ten film to największe gówno jakie miałem okazję oglądać w życiu, a tu tylu idiotów się podnieca tym badziewiem i cytuje jakieś gówna. Boże, chroń ten naród przed upadkiem...

Alex303

jak ci sie film nie podobal to przestan piep... i zachowaj te argumenty dla siebie. Tutaj wypowiadaja sie ludzie ktorym film sie podobal a nie tacy idioci ktorzy wyzywaja ludzi tylko dlatego ze spodobal im sie film!

ocenił(a) film na 1
wojtek_flejter

A tobie się podobał. To gratuluję inteligencji. Który konkretnie tekst był według ciebie śmieszny? Pośmiejemy się razem. Ten film miał tak wyrafinowany humor, że Bareja to pikuś przy nim. Generalnie ja nie wiem jakim trzeba być tępym debilem, żeby ten filmik dla wieśniar spod trzepaka się podobał. Ten film to dno i 3 metry mułu.

Alex303

fakt ze film ci sie nie podobal nie znaczy ze masz prawo wyzywac tych ktorzy go lubia, jesli masz zamiar rzucac wyzwiskami zamiast po prostu podac argumenty ze ci sie nie podoba i skonczyc to daruj sobie . teksty tak sa glupkowate ale mimo to bawia sa takie bo film sluzy rozerwaniu sie i lekkim ogladaniu a nie rozwazaniem nad problemami ludzkiej egzystencji jesli ci sie nie podobaja to swiadczy najwyzej o tym ze masz powazniejsze poczucie humoru a nie ze lepiej sie znasz na filmach bo skrytykowales smieszna komedie poza tym jesli juz tak chcesz nawrzucac na film to zrob to w poscie o takim temacie a nie tam gdzie temat jest zupelnie inny.

Alex303

Nawiedzona świętojebliość! Nic ująć nic dodać...

Alex303

Jak Pan teraz ocenia Lejdis, Panie Alexie, w kontekście dorobku Patryka Vegi, 365 dni itp?

ocenił(a) film na 1
Kozi_15

Filmy Vegi, czy 365 dni, to nawet nie ukrywają, że mają być gówniane, jest to prosty skok na kasę. Natomiast "Lejdis" w zamyśle reżysera miało chyba być czymś głębszym. I jak taki Vega pokazuje patologiczne zachowania u kobiet jako właśnie patologię, tak pan Saramonowicz podobnie zachowujące się bohaterki pokazuje jako pozytywne postacie, z którymi mamy się utożsamiać. Otóż nie. Dlatego uważam takie "Lejdis" za bardziej szkodliwe od filmów Vegi, czy innych "365 dni".

ocenił(a) film na 3
paulinka_kawusia_2

Choć na parkiet, wykręcę Ci takiego Maseraka, że będą pióra latały

paulinka_kawusia_2

Dziecko, to że w gimnazjum koledzy mówią "kurwa, ja pierdolę, kurwa mać!" wcale nie musi oznaczać, że film, gdzie jest taki cytat, musi być od razu śmieszny. Film jest żałosny. Sam jestem zresztą scenarzystą (nie tego filmu oczywiście) i lubię sobie taki rzeczy czasami popisać, żeby dorobić a potem ponabijać się z takich ludzi jak wy na tym forum.

srakapraptaka

pewnie jestes scenarzysta takiego "fantastycznego" filmu jak np.Jeszcze raz.Albo innego podobnego naciaganego gniota...
Akurat "Lejdis" to typowy film rozrywkowy na którym można sie trochę posmiac generalnie z nas samych. I jest to polski film,ktora da sie obejrzec i przy okazji nie jest przygnebiajacy(tak jak reszta tych ktorych sa dobre i polskie...). Nie kazdy film musi byc od razu arcydzielem i nie musi byc "z najwyzszej półki". I nie probuj mi wmawiac tylko,ze z gimnazjum jestem i dlatego mi sie film podobal i poprawil mi humor...

ocenił(a) film na 10
srakapraptaka

w tym cytacie nie chodzi akurat o tekst, ale o przypomnienie sytuacji z filmu... podobnie jak "przynioslam rosolek" -jak nie widziales tekst nie ma szans Cie rozsmieszyc

srakapraptaka

Jakie to dojrzałe! Serio..

Poza tym musisz być świetny w tym, co robisz, że musisz na boku dorabiać.

Jakbyśmy się nie śmiali z takich rzeczy, nie mógłbyś dorobić, logiczne, nie?
Więc nie pierdziel farmazonów, że to takie złe.. bo nie miałbyś roboty. Genialny Scenarzysto.

Pochwal się, co napisałeś, pośmiejemy się wspólnie. Ty z forumowiczów, forumowicze z Ciebie.

ocenił(a) film na 1
paulinka_kawusia_2

jak dla ciebie smiesznym tekstem jest "kurwa, ja pierdole. kurwa mac" to tylko pogratulowac... Humor w tym filmie jest prostacki i zenujacy, no ale coz zrobic.

glamour

Najlepszy text :

"Faceci sa z marsa, tak? No to niech tam kurwa wracają"!!
>lol10000<.!!

Świetna komedia.

ocenił(a) film na 1
letik

O kurde, ale śmieszne, normalnie nie mogę przestać się śmiać. J pie*dolę, co za tępy człowiek...

glamour

"Dla mnie to obojetne czy jestes Edgar, Erwin, Jarek czy Lech" :)
"Ty, Ty.. Dyrygencie"
"Puka sie! - No widzimy wlasnie :)"
"O! Pani profesor!:)"
"( w szpitalu) - Rzymian widzialem - W Unii jestesmy, moga sie leczyc gdzie chca"
"Rosołek przyniosłam"
- koncowa rozmowa Szymka z (mama)Łucja :)

ocenił(a) film na 9
WIDMO82

film świetny juz dawno nie ubawiłam się tak na żadnej komedii :D

a teksty:
" a to tylko smutny korniszonek"
Legioniści w szpitalu:
"legioniści piłsudskiego"
"to pewnie akcja CBA"

ocenił(a) film na 8
agateq

masz rację, na CBA całe kino zaczęło drżeć ze śmiechu :))

ocenił(a) film na 10
glamour

- heej! sie puka!!
- no wlasnie widze...

spierdalaj, pasztetowy pajacyku ;d

ocenił(a) film na 10
glamour

No super filmik, bez większego przesłania, akurat na piątek wieczór do kina... A teksty:
-Dywanik...
-A nie, dziękuję, ja wolę gołe podłogi
-Marek Dywanik... :D:D

UczeX

- Miłość to niewola, płacz i zgrzytanie pochwy

ocenił(a) film na 10
glamour

"i kto to mowi... facet, który popierdala w todze i myśli że jest rzymianinem!" :))
Świetny film!

ocenił(a) film na 9
glamour

mnie również sie podobał, pamięta ktoś jak dokładnie szedł tekst <to było raczej na początku> coś: Przyjaciel to dusza i 2 ciała ? pamieta ktoś poprawna formę?

ocenił(a) film na 5
alalenart

- a właśnie dzieci zapiszcie - pipa pipa XD

wątek w klasie mnie rozbroił :D

ocenił(a) film na 10
k_a_h_a

Pipa pipa to faktycznie łacińska nazwa Grzbietoroda amerykańskiego jak nie wierzysz - wpisz w google - to informacja dla tych którzy uważają ten film za wulgarny i prostacki - użycie słów pipa pipa na lekcji biologii nie było wiec wyłącznie obraźliwe - dowcip miał tzw. drugie dno. P.S. anatomiczna nazwa krzywizny mniejszej żołądka to curvatura minor - co brzmi kurwatura i też może wulgarne

aradziszewski

a mi się podobało to jak już Marek wyszedł oburzony z klasy a Łucja wybiegła za nim i krzyknęła:
- Ciesz się, ze nie puściłam filmu ze świąt kiedy Ty byłeś przebrany za Świętego Mikołaja a ona za Śnieżynkę!!!

"Korba Ty spałaś z moim uczniem??? Przecież to jeszcze dziecko!!!!"

" Wujek Artur okazał się homoseksualistą"

"- Ja Cię Kocham?
- Powiedziałaś to w nocy cztery razy
- Powiedziałam tak?
przytaknął
- Bo Ci nie szło..."

ocenił(a) film na 10
alalenart

"Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach" - powiedział przed wiekami grecki filozof, bez wątpienia gej.

ocenił(a) film na 8
swistek

Sporo bylo niezlych tekstow:) Dla mnie wymiatał podryw Szyca (Ci co oglądali Testosteron wiedzą o co chodzi) =)

ocenił(a) film na 10
ZawaL

Testosteron? "Tak Ci sakwe przetrzepie, ze nawet grosik w niej nie zostanie" :P

ocenił(a) film na 8
Pluto

nie, nie to. Wiem co czujesz... Ja czuje to samo...

ocenił(a) film na 5
ZawaL

"Miętka, świeżo parzona, powinna pomóc" to też Testosteron

ocenił(a) film na 9
glamour

- Co to jest?
- Serce konia! Bo ja wiem, że mojego pani nie zechce, a to jest największe jakie znalazłem!
X-D

Oprócz tego jeszcze motyw z Legionistami Piłsudzkiego i akcja "Mam brata kalekę" :P

ocenił(a) film na 10
Pawel_Tasior

" Obudź się dziwko" :D takie proste a jakże genialne:)))

m4niek20

Jak w życiu - to chciałaś napisać?

srakapraptaka

jeeju ale musi cię zżerać zazdrość, że taki "gniot" wywołuje u innych tyle pozytywnych emocji w przeciwieństwie do twojej tfu-rczości...

bassrelease

haha dobre xD

m4niek20

Monia: No ku*wa Mareczku teraz przegiąłeś (...) Moze mi jeszcze powiesz, ze się podtknąłeś i wpadłes pani miedzy nogi?

użytkownik usunięty
m4niek20

Może się nie znam, ale co w tym genialnego...?

glamour

Byłam wczoraj i płakałam ze śmiechu!
Nie mogę się doczekać wersji na dvd :D

Syla79

"mamo wiesz, to Twoja sprawa z kim sypiasz, ale czy musisz prac jego gacie z moimi? to mnie poniża" ;D czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 10
glamour

Szymek:ciociu korbo niezły tu sajgon
Korba:kórwa Szymek nie mów do mnie ciociu

Korba:przysięgam jak mi rura od kibla wpadła w resonans to zaczeła mi odbierać radio maryja

glamour

'kiedys rura wpadla mi w rezonans i odbierala radio maryja .. ide i slysze "zaluj za grzechy" ' ;D

' wątek pipa-pipa' xD

'no przeciez marek tez robil tak o (tu goska udala marka inwalide) i go poznałam'

I inne swietne teksty ktorych bylo mnostwo zeby je wypisac trzeba by tu prawie cały scenariusz przytoczyc ;)

bylam dzisiaj i popłakałam się ze śmiechu!

curious_girl

X: O kurwamać... Dobra, to ja tez opowiem TRAUME
na BALI jak byłam to była taka wycieczka z pokazywaniem zwierzaków
Y: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
X:i wisiał taki jeden WIELKI NIETOPERZ wielkości bo ja wiem KOTA sporego
wisiał sobie do góry nogami i miał WZWOD
Z:dawaj dawaj
X:i ten imaginujcie sobie WZWOD miał taki
ze, kurwa, SAM SOBIE ROBIŁ LODA ! no MACIE POJECIE? MYSLALAM ZE UMRE
NIE WIEDZIALAM GDZIE OCZY PODZIAC!!

ocenił(a) film na 10
glamour

wyleją mnie za to
to nie takie łatwe,ja się rok staram żeby ,mnie wylali i nic

Z napisów końcowych
K...k...k...k..k.Coca cola

ocenił(a) film na 7
glamour

"co ty tu jakieś rysunki mażesz, pisz pi-pa jak pani profesor każe" ;-)

"jakbyś zauważył to mamy dziś w firmie Gwiezdne k..a wojny"

"Dywanik
-nie dziękuję wole gołe podłogi
-Marek dywanik. Jak u pana z sedesem?"

"Matka i Żona w jednym- jakie to k..a rzymskie"

ocenił(a) film na 10
FvJ

Najlepszy był tekst Gośki:
- Nie dość że ma ogromnego dyngusa to jeszcze sam sie potrafi zblołczobować:):PP ( takiego właśnie faceta szukam:)

pocachontazz

Dla mnie Lejdis to najzabawniejszy polski film, oprócz wymienionych juz tekstów, zwalił mnie z nóg tekst Błażeja o "żubrze", tekst Gośki: "przykro mi kochanie ale fiuta to ja sobie nie dorobię", a także urocza wymowa Istvana :"Gosza"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones