PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 130
ocen
5,9 10 1 304130
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

Reklamują ten film jako posiadający cala plejadę gwiazd... Ja się pytam, gdzie one są i czy Ci go reklamują, wiedza co to słowo oznacza? Bo ja pierwszy raz widzę i słyszę o tych aktorach. Gwiazdami ich raczej nie można nazwać, ale to tylko moje zdanie...

markac

Jak nie znasz Stenki, Szyca, Adamczyka, Więckiewicza itd, to tylko świadczy o tym jak bardzo jesteś obeznany w obecnym rozdziale polskiej kinematografii :P

markac

To, że nie znasz wymienionych przez siebie osób świadczy nie o tym, iż nie są to gwiazdy, a jedynie o twoim poziomie (czy raczej jego braku) !

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Takie śmieci jak ty choćby chciały nie są w stanie mnie rozzłościć !
Nie mam nic wspólnego z Neostradą, a już napewno nie jestem dzieckiem [chyba, że własnych rodziców wszak nim pozostanę do końca swoich dni] Neostrady ! Twoja wypowiedź jest dowodem kompletnego buractwa, wieśniactwa, a tym samym z takimi śmieciami nie mam zamiaru dyskutować ani chwili dłużej ! Nie pisz do mnie, bo nie mam ochoty czytać tego steku pomyj wylewanych przez ciebie, dzieciaku. Następnym razem, jak będziesz chciał coś napisac to przybierz najpierw inną formę, postokroć się zastanów, a wtedy mooooże, podkreślam moooże pogadamy. W przeciwnym wypadku nie chcę cię ani widzieć, ani słyszeć. Dotarło, czy literki za małe !

markac

Czyżbym obraził czyjeś uczucia? Nie oglądam polskich seriali, ani reklamówek w jakich występują, więc mogły mi przemknąć te gwiazdki niezauważenie. Oglądałem większość dużych polskich produkcji i jakoś z nimi styczności nie miałem. Gwiazdami to można nazwać np. De Niro, Demi Moore, ale nie takich niedzielnych aktorów. Zresztą, komentarze do filmu mówią same za siebie...

markac

Jeszcze jedno. Aktorzy których wymieniłem są znani na całym świecie. To czyni je gwiazdami. Te niby polskie gwiazdy znane są może u siebie na Mokotowie, albo Pradze, gdziekolwiek mieszkają :P Może i są dobzi, ale to nie czyni ich gwiazdami.

ocenił(a) film na 7
markac

Nie słyszałeś może, że Adamczyk np. sławny jest we Włoszech i zdobył mnóstwo nagród za "Karol, człowiek który został Papieżem" i drugą część tego filmu?? Myślę, że oni nie chcą być "gwiazdami", albo raczej gwiazdkami show biznesu, jak doda, Herbuś, albo Hakiel. Dla mnie również Kasia Cichopek nie jest gwiazdą, ani bracia Mroczkowie, aktorzy jednej roli. Tomasz Kot jest świetny w każdej roli, Więckiewicz z resztą też. W ogóle, panie też są godne podziwu. To są prawdziwe polskie gwiazdy (bez cudzysłowie), a nie aktorzy jednej roli, jak już powiedziałam.
Pozdrawiam wszystkich, którzy myślą tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones