PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 130
ocen
5,9 10 1 304130
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

Dobowy limit

ocenił(a) film na 7

Mam dobowy limit to znaczy ile razy moge komentować dane posty ? Jestem nowa więc nie
wiem ; /

użytkownik usunięty
Ever_73

Nie ma czegoś takiego jak limit postów na filmwebie możesz i 100 tysięcy na dobę napisać .

ocenił(a) film na 7

NO ale jakoś nie mogłam :P

użytkownik usunięty
Ever_73

To może być wina przeglądarki internetowej , ja używam internet explorer 9 i nie mam żadnego limitu postów, czasami po kilkadziesiąt dziennie piszę.

Skoro nie masz limitu postów to przypominam ci, że zobowiązałeś się na forum 'Kac Waway" do napisania, że jesteś idiotą.
Przypominam wymianę zdań:
nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
smalczyk130: film znam na pamięć, to ty sobie wymyśliłeś jakąś wyimaginowaną scene wziętą z sufitu.
smalczyk130: wmawiasz ludziom jakąś wymyśloną scenę, której w filmie nie było . Jak cię to bawi ośmieszaj się dalej, może jak jeszcze jakieś sceny wymyślisz to niedługo zlepisz z nich jakiś film . Nie chce mi się już komentować tych bzdur, które wypisujesz .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Cały czas czekam aż podasz czas tej wymyślonej sceny to chyba jasne jest, że zgadzam się na twoją propozycje . Myśl logicznie.
smalczyk130: wskaż zrobisz z siebie jeszcze większego idiote.
smalczyk130: Ciekaw tylko jestem jak możesz wskazać coś czego nie ma .
smalczyk130: Nie boję się narobić sobie wstydu , czymś co nie istnieje.
smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .

nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wywiąż się z podjętego przez siebie publicznie zobowiązania do napisania dużymi literami prawdy o samym sobie. Ponieważ nie masz limitu postów, to możesz zrobić to wielokrotnie.

"To może być wina przeglądarki internetowej , ja używam internet explorer 9..."
nieźle mnie to rozbawiło, dzięki

użytkownik usunięty
McLlovin

A co w tym śmiesznego, że używam Explorera ?

to jest samo w sobie śmieszne, ale lepsze było stwierdzenie, że limit postów zależy od przeglądarki internetowej
rozje8ałeś system człowieku :)

użytkownik usunięty
Ever_73

Możliwe, że wprowadzili jakieś ograniczenia dla nowych użytkowników tego nie wiem, ale nie słyszałem o żadnym limicie postów.

Ever_73

Przez jakiś czas nowe konta mają dobowy limit postów

ocenił(a) film na 7

jesteś niedoinformowany... dla nowych użytkowników filmweb jest dobowy limit postów! po niedługim czasie jest zdejmowany (nie pamiętam po jakim)

użytkownik usunięty
belamyszkow

To nie wiedziałem . Widocznie od niedawna tak jest. Jak ja zakładalem konto w 2012 to nie było żadnego limitu postów .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones