PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 130
ocen
5,9 10 1 304130
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

Nie mam pojęcia. Mam wrażenie, że to taki współczesny głos kobiet niezależnych, nowoczesnych, walczących o swoje. Myślę jednak, że taki film powinien wyglądać inaczej. "Lejdis" nie zrobił na mnie jakiegoś większego wrażenia, choć jest lepszy od "Testosteronu".
Genialne role kobiece, przede wszystkim Dereszowskiej i Olszówki. Podobał mi się także Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. Poza tym scenariusz dosyć ciekawy, niestety niektóre teksty w filmie są żenujące i na niskim poziomie. Ogólnie film nawet dobry, ale z pewnością przeznaczony głównie dla kobiet. A ja polecam go facetom, żeby nas choć trochę zrozumieli ;)

kasia86_filmweb

Brawo.


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . ________
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\

ocenił(a) film na 1
kasia86_filmweb

Mam zrozumieć kobiety na podstawie tego filmu? Czyli każda kobieta to kur*a, klnąca jak szewc, z orzeszkiem zamiast mózgu? Bo tak się zachowywały bohaterki tego szajsu, nie wiem czemu nazywanego, filmem. Masz gust dziewczyno...

Alex303

Najwyrazniej.. Kiedys jakis krytyk filmowy przeprowadzal badania na temat: z czego smieja sie Polacy (na podstawie smiechow w sali kinowej). I co z tego wyszlo? Ze smieja sie z przeklenstw. To wszystko tlumaczy...

ocenił(a) film na 8
Alex303

za to Ty masz swietny gust -.- boże sie uczepil i tyle. Ty za to jestes pseudointelygentem, ktory wie wszystko i kobiety powinny byc takie jakie on chce.

ocenił(a) film na 1
aleera89

Wszystko to nie, ale sporo! :-) Kobiety nigdy nie będą takie jak ja chce, natomiast na powodzenie nie narzekam (mówię o kobietach, a nie "Lejdis", które z kobiecością nie mają nic wspólnego), więc się nie martw o mnie! :-)

ocenił(a) film na 8
Alex303

Martwię się jedynie o Twoje wyzywanie innych osób. Nie mam zielonego pojęcia jakie "kobiety" lecą na chama i prostaka, który jak czegoś nie rozumie to obraża ;/

ocenił(a) film na 1
aleera89

Nie wiem czego dziecko moje ja nie rozumiem, ale prawda jest taka akurat, że kobiety lecą na chamów. Grzeczni chłopcy to mogą co najwyżej być ich przyjaciółmi. Co ja Ci na to poradzę, że tak jest...

ocenił(a) film na 8
Alex303

Pf, wątpię, że prawdziwe kobiety lecą na chamów, którzy zwyzywają każdego, co nie podziela ich myśli...

aleera89

aleera89 podziwiam Cię, że chcesz dyskutować z tym debilem...

ocenił(a) film na 8
Anxi8D

Już mi się dawno odechciało :P Niestety to moja wada/zaleta, że uwielbiam każdą dyskusję i łatwo daje się ściągnąć do jej poziomu... :P

ocenił(a) film na 3
kasia86_filmweb

Pomysł był ciekawy, ukazanie współczesnego świata kobiet, ale jak dla mnie jest to zbyt uproszczone. Ja osobiście nie lubię wulgaryzmów i nie ważne czy to w życiu, czy na ekranie. "Lejdis" są bardzo wulgarne, ale jak widzę, to niestety staje się "chorobą" narodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones