PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439908}
5,9 304 088
ocen
5,9 10 1 304088
4,8 20
ocen krytyków
Lejdis
powrót do forum filmu Lejdis

8/10

ocenił(a) film na 9

Film jest świetny. Doskonała gra aktorska, świetne dialogi. REWELACJA!!!

ocenił(a) film na 1
blondi88

Twój nick idealnie pasuję do Twojej wypowiedzi. Blondi, zajmij się lepiej kosmetologią, a nie filmami...

ocenił(a) film na 9
Alex303

Mnie ten film się podobał, jesli masz z tym jakiś problem to już wyłącznie Twoja sprawa :) Jeśli się dobrze orientuje, mimo tego iż jestem blondynką to strona poświęcona filmom oraz ich ocenom, a nie obrażaniu innych!
Lejdis to fajna komedia dla kobiet o mężczyznach!

ocenił(a) film na 1
blondi88

Wspaniała komedia. Film bez ładu i składu o kilku dorosłych kobietach, dających dupy na lewo i prawo, o mózgu przeciętnej gimnazjalistki. Żenująca gra aktorska, szczególnie kobiet (te sztuczne "k**wa", co chwila, z ust Różczki czy Dereszowskiej - jakie to było żałosne), prostackie poczucie humoru, mogące śmieszyć tylko najniższe warstwy społeczne, debilna fabuła, z kilkoma zupełnie zbędnymi wątkami, wciśniętymi na siłę, że niby film ma głębie (np. rola Englerta). Jeżeli tak się zachowują przeciętne kobiety, to chyba zostały nam w kraju same kretynki. Jedyne co mi się tam podobało to role męskie, czasem to było śmieszne, czasem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones